Jednou vetou

Slovenského hokejistu R. Pánika zatkla v USA polícia

Richard Pánik

zdroj: TASR/AP

Slovenského hokejistu Richarda Pánika zatkla polícia v americkom meste Scottsdale. Pánik odmietol napriek výzve opustiť podnik s názvom Bevvy, pričom bol podľa polície opitý. Informáciu priniesol portál abc15.com.

Polícia v Scottsdale uviedla, že 27-ročného Panika zatkla a obvinila ho z priestupku. Incident sa mal stať ešte 8. apríla o 20.50 večer arizonského času. Podľa polície bol Pánik počas preverovania policajnými dôstojníkmi opitý. Slovenského hokejistu následne previezli do väznice v Scottsdale City a neskôr ho prepustili.

Pánikov klub Arizona Coyotes vydal pre portál abc.15.com nasledujúce vyhlásenie: „Vieme o tomto incidente a stále zbierame o ňom informácie. V súčasnosti sa viac k tomuto nebudeme vyjadrovať.“

Pánik len nedávno oznámil generálnemu manažérovi slovenskej hokejovej reprezentácie Miroslavovi Šatanovi, že neposilní tím na MS v Dánsku, pretože s manželkou čakajú prírastok do rodiny. V tejto sezóne odohral 72 zápasov, v ktorých nazbieral 35 bodov za 14 gólov a 21 asistencií. Stal sa najproduktívnejším Slovákom v NHL 2017/2018 po základnej časti. Ročník odštartoval v Chicagu, neskôr ho vymenili do Arizony.

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu