Jednou vetou

Švec pokračuje v Trenčíne, Hamráček a Linet po odchode z Michaloviec majú nové kluby

Na snímke uprostred Jozef Švec (Trenčín) sa raduje po góle

Foto: TASR/archív

Dvadsaťštyriročný krídelník Jozef Švec v najvyššej slovenskej hokejovej súťaži ešte nehral za iný klub, na svojom konte má 285 extraligových štartov s bilanciou 20 gólov a 36 asistencií, v play-off pridal 25 duelov (2+1)

V tipsportligovom hokejovom klube Dukla Trenčín pokračuje útočník Jozef Švec. Vedenie „vojakov“ o tom informovalo na klubovom facebooku. Dvadsaťštyriročný krídelník v najvyššej slovenskej hokejovej súťaži ešte nehral za iný klub. Na svojom konte má 285 extraligových štartov s bilanciou 20 gólov a 36 asistencií, v play-off pridal 25 duelov (2+1).

Jasno o ďalšom pôsobisku už majú aj dvaja útočníci, ktorí v ročníku 2019/2020 hrali za HK Dukla Ingema Michalovce. Dvadsaťštyriročný Lukáš Hamráček sa na spolupráci dohodol s iným tipsportligovým klubom MHK 32 Liptovský Mikuláš. „Ide o šikovného praváka, ktorý do mužstva prichádza s úmyslom zvýšiť produktivitu v útočnej fáze hry a tiež zvýšiť konkurenciu v mužstve, ktorá je veľmi potrebná,“ referuje oficiálny wbe Liptákov. Hamráček v minulosti hral v najvyššej domácej súťaži aj za Banskú Bystricu

O päť rokov starší Jakub Linet zamieril z Michaloviec do rodnej Žiliny, kde bude pôsobiť u účastníka SHL. Za Žilinu hral naposledy v sezóne 2013/2014. V slovenskej Tipsport lige okrem Michaloviec a Žiliny hral aj za Nové Zámky.

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu