Jednou vetou

Takýto bol galavečer bojových umení v Bratislave!

Súboj titánov! Aj tak by sa dal zhrnúť večer bojových umení

Foto: jxp

Tvrdé údery, silní súperi. Cez víkend sa v Bratislave konal galavečer zmiešaných bojových umení. V ringu sa predviedol Ľudovít Klein, ale aj najlepší bojovník z Česka. Do hry sa vrátil aj Tomi Kid Kovács, ktorý hneď bodoval. Pozrite si viac nižšie v našej galérii.

Tomi Kid sa vrátil víťazne, nevylúčil ďalší súboj: Rád prijmem výzvu

Najlepší český (československý) bojovník zmiešaných bojových umení Karlos Terminátor Vémola, ktorý ako jediný z Čiech a Slovenska bojoval v najväčšej organizácii UFC, si po tomto víkende pripísal ďalšie víťazstvo na galavečere zmiešaných bojových umení XFN 14 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Slovan prehral s Moskvou

V rozhovore po zápase sa vyjadril, že s manažérom začínajú rokovania o návrate do UFC a bude sa snažiť ich presvedčiť, aby UFC vykúpilo z Oktagonu slovenského šampióna Attilu Végha, ktorý by sa s ním mohol konečne stretnúť v priamom boji.

Slováci prehrali v Česku a zostúpili do C-divízie Ligy národov

Attila Végh v sobotu v O2 aréne v Prahe v rámci galavečera Oktagon vybojoval víťazný zápas a v nedeľu v Bratislave podporoval svojho zverenca Ľudovíta Kleina. Na záver galavečera v Bratislave oslávil víťazstvom svoj návrat do ringu Tomi Kid Kovacs. Viac nájdete v galérii nižšie:

Nenápadný návrat po majstrovstvách

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Rodinka úžasných. Kanócz a Loj si takto vyšli s deťmi do mesta

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu