Jednou vetou

To je úžasná správa pre fanúšikov! Attila Végh si čoskoro splní ďalší sen

Celovečerný dokument ATTILA odkryje život fenomenálneho zápasníka Attilu Végha

autorská koláž hlavne.sk, VDN Promo

Toto dostane všetkých jeho fanúšikov. Čerstvá česko-slovenská jednotka v MMA Attila Végh (34) sa predstaví vo filme. Bude to jeho vlastný príbeh! Fanúšikovia sa o živote tohto fenomenálneho zápasníka dozvedia viac už budúci rok.

Zažite neobyčajnú Noc s legendou: Na Slovensko mieri úžasný Jaromír Jágr!

Attila Végh, ktorý nedávno vo vypredanej pražskej O2 aréne knokautoval už v prvom kole Čecha Karlosa Vémolu tak odpálil ďalšiu bombu. Už čoskoro sa o ňom totiž fanúšikovia dozvedia viac. Celovečerný dokument ATTILA odkryje život tohto fenomenálneho zápasníka. “Vždy som túžil po tom, že raz o mne bude film. Bol to môj sen a ten sa mi teraz splnil,” uviedol Attila Végh. 

FOTO: Zdravé potraviny aj nejaký šperk. Na toto sa nevedela známa tenistka vynadívať

Dokumentárny film, ktorý natočila a financovala Česká agentúra VDN Promo, sa ale zrodil neplánovane. “Attila mal byť hosťom nášho pražského eventu s Tysonom Furym. Išiel som za ním do Gabčíkova natočiť krátke promo video. Bolo to veľmi silné, keď sme dotočili, vedel som že musíme urobiť viac. Toto video som nikdy nedal von a s Attilou sme sa na filme dohodli za 3 minúty,” vysvetlil zrodenie myšlienky natočenia dokumentu Petr Větrovský, riaditeľ VDN Promo.

článok pokračuje nižšie

Attila Végh | foto: TASR

 

FOTO: Šupler s Pašekom spolu na štadióne. Prehra rovno pod nosom

Jeho slová potvrdil aj Attila Végh, bojovník s výnimočnou povahou a pohľadom na svet. “Petra som spoznal pred pár rokmi, veľmi rýchlo sme si sadli a stali sa z nás kamaráti. Pozval ma na akciu s Mikom Tysonom a Tysonom Furym a potom mi ponúkol, že o mne natočí film,” povedal Végh.

 

FOTO: Kamoši na večeri. Toto spolu riešili režisér Núñez s bývalým šéfom RTVS Mikom

Celovečerný snímok uvedie do kín spoločnosť Continental Film a zmapuje celý život slovenského šampióna, ktorý je známy pod prezývkou Pumukli. “Message filmu nebude len MMA. Film nie je len o tom, aké tvrdé rany Attila rozdáva, ale tiež aké dostáva a ako ich vie prijať. Film je o človeku, ktorý je z malého mesta a ktorý sa rozhodol dobyť svet. O človeku, ktorý sa postavil aj keď bol na dne. Ukáže tak ľuďom, že sa nemôžu nikdy vzdávať. Film je tiež o bojovníkovi, ktorý sa nikdy nebil na ulici a o bojovníkovi, ktorý dokáže byť doma milujúcim manželom,” priblížil Větrovský.

 

 

FOTO: Ideálne pre natočenie hororu. Takto to vyzerá legendárna pôrodnica v Bratislave

Práve Attila Végh je známy svojou pohodovou povahou, ktorého len tak niečo nerozhodí. Ako veľmi mu ale samotný film nabúral súkromie? “Samozrejme, boli situácie, kedy som už nemal náladu na nič. Ale vzhľadom k tomu, že sa s Petrom poznáme veľmi dobre a ja mu dôverujem, tak mi to nikdy nejako výrazne nevadilo. Celý štáb sa stal súčasťou môjho života a ja som rád, že sme to dotiahli do konca,” uzavrel Attila Végh.

Film Attila by mal mať premiéru na prelome januára a februára budúceho roka. Aktuálne sa rieši jeho nasadenie aj v Českej republike.

 

Rozhovor: Riskovali sme, ale nezľakol som sa. Takto si Maťo Ďurinda spomína na november 89

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu