VIDEO: Aj naši politici sa tešia z postupu Chorvátov do finále MS vo Futbale!

Chorváti oslavujú postup do finále majstrovstiev sveta vo futbale v uliciach Záhrebu 11. júla 2018.

fotokoláž hlavne.sk/MIPS

Od stredy (11. 7.) sa v Chorvátsku poriadne oslavuje, nechýbali pri tom ani naši politici. Takto si postup futbalistov do finál MS 2018 vychutnali priamo pri "našom" mori minister spravodlivosti Gábor Gál, podpredseda parlamentu Andrej Hrnčiar a minister životného prostredia László Sólymos (všetci Most-Híd). Pozrite sa na tú jedinečnú atmosféru. (foto a video nižšie v článku)

Andrej Danko na Pohode. V tejto forme by ste ho vôbec nečakali

Historická chvíľa pre Chorvátsko. Prvýkrát sú vo finále svetového šampionátu vo Futbale. Ich doterajšie maximum bolo tretie miesto z roku 1998. Angličania síce v stredu viedli od 5. minúty po góle Kierana Trippiera, po zmene strán však vyrovnal Ivan Perišič a v 109. minúte rozhodol Mario Mandžukič.

Musíte vidieť: Bratia v tričku v Izraeli

Hrnčiar, Gál a Sólymos: Držimo naše prste

Jedinečnú atmosféru z postupového zápasu Chorvátov do finále MS vo futbale si nenechali ujsť ani naši politici – podpredseda parlamentu Andrej Hrnčiar, minister spravodlivosti Gábor Gál a minister životného prostredia László Sólymos. Všetci traja trávia začiatok prázdnin pri „slovenskom mori“ v mestečku Sukošan, kde vlastnia letné apartmány a tak si zápas Chorvátsko – Anglicko mohli spoločne naplno užiť.

Marek Hamšík pre hlavne.sk: Takto je to s mojím prestupom!

FOTOGALÉRIA – kliknite na miniatúry (článok pokračuje nižšie)

Kráska z tenisových kurtov má narodeniny. Tá má ale postavičku!

„Atmosféra bola fantastická, všetky obchody tu v stredu večer zatvorili ešte o 7.mej, aby každý mohol sledovať futbal. Dlho do noci sa na každom rohu miestni tešili a oslavovali,“ opísal pre hlavne.sk miestnu eufóriu z postupu Chorvátov do finále MS vo futbale podpredseda parlamentu Andrej Hrnčiar.

„Je to pre nich obrovský moment, z ktorého sa tešia dokonca aj tí, čo futbal doteraz veľmi neregistrovali. Každý nosí dres, alebo národné farby, ozdobené sú autá, okná. Spievajú sa pesničky, hymna… Žijú tým naplno.“ dodal A. Hrnčiar. Ako ďalej uviedol, finále si plánuje vychutnať v nedeľu priamo v Moskve.

EXKLUZÍVNE: Zuzana Kanócz a Juraj Loj sa bábätka už nevedia dočkať

O tom, že oslavy z postupu chorvátskych futbalistov do finále boli skutočne obrovské, svedčí aj video (nižšie). Zostáva len veriť, že si miestni odložili na nedeľu trochu travarice (miestna pálenka) na oslavy či už zo striebra alebo zlata. Finálový zápas Francúzsko – Chorvátsko sa začína o 17:00 hodine.

VIDEO: OSLAVY Z POSTUPU CHORVÁTSKA DO FINÁLE MS VO FUTBALE

ODPORÚČAME: Cestujete do Chorvátska? Takéto máte možnosti

 

 

Môže vás zaujímať

Slavia v osemfinále proti Seville, Škriniar proti Eintrachtu