Jednou vetou

VIDEO: Chlapec predviedol úžasné ťahy, na video reagoval aj Messi

Iránsky chlapec Arat Hosseini má neuveriteľný futbalový talent

reprofoto YouTube

Arat Hosseini sníva, že si raz zahrá za FC Barcelona

Má iba šesť rokov, no napriek tomu si vyslúžil slová uznania od hviezdneho Lionela Messiho. Reč je o iránskom chlapcovi Aratovi Hosseinimu, ktorý sa prostredníctvom instagramu rozhodol osloviť šesťnásobného držiteľa Zlatej lopty. Svojimi futbalovými schopnosťami zaujal širokú verejnosť a jeho video má už viac než tri milióny vzhliadnutí.

V krátkom videu Arat najskôr v barcelonskom drese pozdravil svoj idol slovami: „Ahoj, Lionel Messi, zbožňujem ťa.“ Potom si zobral loptu párkrát si s ňou zadribloval a efektnými „nožnicami“ trafil bránku. Oficiálny instagram FC Barcelona na jeho vynikajúcu techniku reagoval srdiečkami v klubových farbách a zahanbiť sa nenechal ani Messi. „Ďakujem Arat. Vidím, že si trieda. Pôsobivé. Posielam objatie,“ napísal Argentínčan.

V popise k videu sa uvádza: „Arat každú noc sníva o tom, že si zahrá za FC Barcelona a porovnáva sa s Messim. Hovorí, že keď vyrastie, bude rovnako dobrý ako on. Arat vždy robí všetko, aby dosiahol svoje sny.“

Okrem toho v ďalšom videu ukázala malá futbalová nádej aj niekoľko tréningových aj nevydarených pokusov o spomenuté akrobatické zakončenie. V ďalšom dokonca cvičil ako Cristiano Ronaldo.

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu