Jednou vetou

VIDEO: Macejko urobí poriadnu show a hokejom bude žiť každý, hovorí Martin Kohút

Šéf Slovenského zväzu ľadového hokeja Martin Kohút

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Takto ho nepoznáte! Rozprávali sme sa s Martinom Kohútom, šéfom Slovenského zväzu ľadového hokeja a niektoré naše otázky ho aj poriadne rozosmiali. Dozviete sa, že lístky na hokej pre známych nemá v tajnom šuplíku, Macejko na štadiónoch a vo fanzónach dostane každého, ale aj o tom, že tu bude zrazu päť a pól milióna hokejových trénerov. A to nie je všetko. Pozrite si celé video nižšie:

Hokejové majstrovstvá v Košiciach rozdelili známe tváre. Toto povedali Golonka, Hammel, či Ander z Košíc…

Rozhovor s Martinom Kohútom sme nahrávali v čase, keď mali naši hokejisti za sebou len prvé dva prípravné zápasy, v ktorých sa našim nedarilo zdolať Švédsko a následne Nemecko. Šéf nášho hokejového zväzu nám prezradil, ako finišujú s prípravami v Košiciach a Bratislave, kde sa budú konať 83. majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji (10. 5. – 26. 5. 2019).

Kohút o fanzónach: Slovensko bude žiť hokejom

Pýtali sme sa ho aj na to, ako vidí naše šance na šampionáte, prečo je zrazu takmer každý druhý na štadióne alebo pred televízorom najlepším trénerom, ale aj to, čo hovorí na ťahanice okolo reprezentačných dresov s hokejkami.

Kapitán zúri: Naši hokejisti musia hrať so štátnym znakom na hrudi, nediskutujem o tomtom

Dokonca nás zaujímalo, či v prípade, ak vyhráme, bude voziť našich hokejistov po meste legendárna Karosa s otvorenou strechou (fotografie nižšie v galérii), ako to bolo v roku 2012, keď naši hokejisti priniesli z Helsínk striebro (usporiadateľom MS 2012 bolo Fínsko a Švédsko).

Pozrite si náš celý rozhovor s Martinom Kohútom vo videu nižšie:

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

HOKEJ: Mariána Hossu uvedú do Siene slávy NHL možno až v novembri 2021