Jednou vetou

Zažite neobyčajnú Noc s legendou: Na Slovensko mieri úžasný Jaromír Jágr!

Jedna z najväčších postáv histórie NHL Jaromír Jágr mieri na Slovensko

autorská koláž hlavne.sk, VDN Promo

Dostať sa bližšie ku hokejistovi od našich susedov Jaromírovi Jágrovi (47) je takmer nemožné. Hoci nikdy neodmietne žiadneho fanúšika, ochotne sa odfotografuje a rozdá podpisy, no stále je to málo, ako by si želal. Už čoskoro si však česká hokejová legenda nájde čas aj na slovenských fanúšikov a nemali by ste pri tom chýbať a pýtať sa ho môžete čokoľvek, až na jednu vec!

Jágr si prevzal od českého prezidenta štátne vyznamenanie

Jedna z najväčších postáv histórie NHL, človek, ktorý ako hráč a majiteľ klubu dostal po piatich rokoch rytierov z Kladna späť do extraligy a momentálne vypredáva štadióny v českej republike, zavíta na Slovensko a priblíži sa svojim fanúšikom. Lebo ako tvrdí – narodil sa v Československu a je Čechoslovák.

FOTO: Hamšíkov otec na stretnutí so známym športovým manažérom. Toto riešili!

Zažite neobyčajnú NOC S LEGENDOU, ktorá už v Prahe hostila svetoznámych boxerov Mika Tysona a Tysona Furyho, no tentokrát poteší práve milovníkov hokeja a to nielen v Čechách, ale aj na Slovensku.

Konkrétne 14.júna budúci rok sa v Edison parku v Bratislave chystá galavečer s hokejovou legendou Jaromírom Jágrom. Za svoju hokejovú kariéru rozdal tisícky rozhovorov a ešte viac článkov sa o ňom napísalo.

Jaromír sa podelí s fanúšikmi o svoj životný príbeh | Foto: VDN Promo

 

Rozhovor: Riskovali sme, ale nezľakol som sa. Takto si Maťo Ďurinda spomína na november 89

V žiadnom z nich sa ale Jaromír Jágr neotvoril tak, ako plánuje teraz. Hokejová šesťdesiat osmička bude totiž ďalšou svetovou hviezdou, ktorá na Slovensku vystúpi v rámci výnimočnej multimediálnej show, počas ktorej bude priamo na pódiu otvorene rozprávať o svojom živote.

Legenda Jaromír Jágr a Petr Větrovský oznámili Noc s legendou | Foto: VDN Promo

VIDEO: Macejko urobí poriadnu show a hokejom bude žiť každý, odkazuje Kohút

„Jarda“ Jágr odpovie takmer na všetko

“Na najobľúbenejšiu pozíciu v sexe odpovedať nebudem, inak ale nie je téma, s ktorou by som mal problém. Nie som svätec a ľudia si to ani nemyslia. Netvrdím, že som perfektný a ani si to o sebe nemyslím. Mám možno viac chýb, ako ostatní. Život ale nie je o chybách. Ide o to, aby si ho žil tak, ako chceš a nikomu neubližoval. Možno, keby si žil môj život, bol by si nešťastný a ja by som zase nebol šťastný v tom tvojom. Nehovorím, že sa nemám za čo hanbiť, ale som to ja. Bohužiaľ a vďakabohu,“ povedal Jaromír Jágr, ktorý sa do Bratislavy už veľmi teší.

FOTO: Zdravé potraviny aj nejaký šperk. Na toto sa nevedela známa tenistka vynadívať

Vyhovie tak slovenským fanúšikom, ktorí si Noc s legendou na Slovensku doslova vypýtali. Podelí sa s nimi o svoj životný príbeh. „Už nemám dvadsať a myslím, že za tie roky mám nazbierané skúsenosti. Môj príbeh môže byť zaujímavý a verím, že môže pomôcť mnohým ľuďom, ktorí sa ocitli v slepej uličke. Všetci sa tam skôr, či neskôr v živote dostaneme a potom čakáme na signál, ako ísť ďalej.“

Zároveň naznačil, že hoci by to málokto povedal, jeho život nie je rozprávka. “Na životnej ceste sa stretávame so situáciami, ktoré nie vždy vyriešime dobre, ale tým to nekončí. Je dôležité sa rýchlo otriasť a ísť ďalej. To sú veci, ktoré som zažil,“ vysvetlil hokejista, ktorý dokonca dá priestor svojim fanúšikom, aby mu položili otázky. “Zaujíma ma, čo zaujíma ľudí,“ dodal.

Legenda NHL Jaromír Jágr | Foto: VDN Promo

 

Bondra s Lintnerom na večeri. O čom všetkom spolu hovorili?

Noc s legendou plná hviezd

Za celou akciou stojí priateľ Jaromíra Jágra, promotér Petr Větrovský, ktorý zároveň pre český trh zastupuje slovenského borca Attilu Végha a práve ten prijal pozvanie na podujatie NOC S LEGENDOU.

“Jaromír Jágr je veľká legenda, ako dieťa som zbieral hokejové kartičky a tešil som sa z toho. Som veľmi šťastný a je mi cťou, že budem tiež na tejto show,“ vyjadril uznanie hokejovému velikánovi Attila Végh. Podľa našich informácií prídu aj ďalšie hviezdy, Attila je však prvým, ktorý prijali pozvanie!

VIDEO: Attila Végh bude hosťom akcie NOC S LEGENDOU

 

Hokejová legenda nešetril chválou nad Véghom, ktorý nedávno vo vypredanej pražskej O2 aréne knokautoval už v prvom kole doteraz nezničiteľného Čecha Karlosa „Terminátora“ Vémolu: “MMA sledujem už niekoľko rokov. Je úžasné, kam sa tento šport Čechách a na Slovensku posunul. Attila bol v Prahe výborne pripravený, bola to hra svalov, mal obrovskú energiu,“ reagoval na zápasníka Jaromír Jágr, ktorý sa na spoločné stretnutie so zápasníkom už veľmi teší.

Hantuchová nenápadne v meste. Daniela, si to vôbec ty?

 “Večer bude niečo ako netradičný hokejový zápasBude rozdelený na tri tretiny, počas prestávok budú hudobné vystúpenia. Po skončení hlavnej časti bude nasledovať predĺženie a nájazdy, čo budú otázky na telo priamo od divákov,“ dodal  samotný promotér akcie Větrovský.

VIDEO: Jágr a jeho fenomenálne momenty na ľade

 

VIDEO: Noc s legendou hostila minulý rok v Prahe Mika Tysona

VIDEO: V júni tento rok bol hosťom Tyson Fury

 

FOTO: Žiari ako v siedmom nebi. Takto spolu randia Emma Drobná a Filip Šebo

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

VIEME PRVÍ: Šok v na kurtoch v Zadare. Dimitrov nakazený!