Jednou vetou

Američanka sa vymočila na zemiaky v supermarkete, čelí obvineniam

Ilustračné foto

foto: pixabay

Obvineniam z poškodzovania cudzej veci, verejného pohoršovania a opitosti na verejnosti čelí v americkom štáte Pensylvánia mladá žena, ktorá sa údajne vymočila na zemiaky v jednej z miestnych predajní potravín.

Podozrivá, identifikovaná ako 20-ročná Grace Brownová, sa prihlásila sama po tom, ako sa dozvedela, že po nej pátrajú, uviedla v stredu agentúra AP s odvolaním sa na vyhlásenie polície v obci West Mifflin pri Pittsburghu.

Príslušné orgány predtým zverejnili na Twitteri zábery z bezpečnostných kamier, ktoré zachytili spomínaný incident v prevádzke siete Walmart. Neprezradili však, kedy sa odohral, ani možný dôvod toho, že si žena uľavila práve nad zemiakmi.

Viacero ľudí vo Francúzsku sa otrávilo neznámou látkou v cigaretách

Predstaviteľ spoločnosti Walmart vyhlásil, že konanie Brownovej si všimol jeden zo zamestnancov predajne, ktorý „okamžite odstránil zasiahnuté produkty a dezinfikoval priestor“.

Len pred niekoľkými týždňami sa objavil v sociálnych médiách videozáznam zachytávajúci, ako ľudia ochutnávajú zmrzliny z mrazničiek v predajniach Walmartu na území štátov Texas a Louisiana, upozornila AP.

Môže vás zaujímať

Pri lesných požiaroch v Kalifornii zomreli traja ľudia