Jednou vetou

VIDEO: Chuck Norris prišiel do Maďarska. Orbán mu ukázal komando

Maďarský premiér Viktor Orbán s americkým hercom Chuckom Norrisom na tréningu elitnej protiteroristickej jednotky

foto: facebook.com

Legendárny hrdina akčných filmov, americký televízny a filmový herec Chuck Norris, sa v utorok stretol v Budapešti s predsedom maďarskej vlády Viktorom Orbánom, ktorý herca s manželkou osobne odviezol na tréning príslušníkov elitnej protiteroristickej jednotky TEK. Informoval o tom v stredu spravodajský server Infostart.hu. Pozrite si video nižšie.

VIDEO: Putin si odskočil na štrúdľu do Rakúska a potom frčal za Merkelovou

Norris pricestoval do Maďarska na slávnostné otvorenie vianočnej akcie Baptistickej charity. Orbán najskôr zverejnil na Facebooku skupinovú fotografiu nazvanú Elitná jednotka, na ktorej sú okrem neho a 78-ročného herca aj niekoľkí príslušníci TEK. Neskôr zverejnil aj video z cesty na tréning komanda.

Timmermans: Orbán pokračovaním svojej politiky izoluje Maďarsko v EÚ

Norris Orbánovi povedal, že mnoho o ňom čítal a má pocit, ako keby ho už dávno poznal. Premiér poznamenal, že 90 percent správ o ňom je negatívnych, pretože ho „liberáli nenávidia“. Herec na to reagoval slovami: „Asi ako (amerického prezidenta) Trumpa!“ Orbán podotkol, že podľa jeho názoru ešte viac.

Baptistická charita sa riadi princípmi náboženského protestantského hnutia novokrstencov a patrí medzi päť najväčších humanitárnych organizácií v Maďarsku.

Kopók // Rangers

Kopók // Rangers

Uverejnil používateľ Orbán Viktor Utorok 27. november 2018

 

FOTO: Kráska z tenisových kurtov. Tá má ale postavičku!

Môže vás zaujímať

Pri lesných požiaroch v Kalifornii zomreli traja ľudia