Jednou vetou

Indka odrezala v Bombaji fanatickému prenasledovateľovi genitálie

Ilustračné foto

foto: Pixabay.com

Indka odrezala genitálie mužovi, ktorý ju obťažoval prenasledovaním, potom ho však urýchlene odviezla do nemocnice, aby mu tak zachránila život. Vo štvrtok o tom informovala tamojšia polícia.

Žena (47) a dvaja muži vlákali jej suseda na odľahlé, izolované miesto v indickom meste Bombaj, potom mu odrezali penis.

„Ženu a dvoch jej komplicov sme zatkli. Žena priznala, že odrezať fanatickému prenasledovateľovi penis bol jej plán, lebo ju neustále obťažoval,“ povedal pre tlačovú agentúru AFP vysokopostavený policajný inšpektor Gadžanan Kabdule.

Polícia: Vyšetruje pokus o vraždu v Michalovciach

Sused (27) žiadal od ženy, matky dvoch detí, sexuálne služby a ženinmu manželovi povedal, že je do nej zaľúbený. To vyústilo do hádky a bitky medzi oboma manželmi.

Žena potom údajne vyhľadala vo svojom okolí dvoch mladších mužov a požiadala ich o pomoc. Muži sa skontaktovali s obeťou a v utorok 25. decembra ju vlákali do priemyselnej zóny Bombaja.

Žena vtedy prevzala iniciatívu a prenasledovateľovi na ulici odrezala genitálie a okamžite ho odviezla do nemocnice.

Žilina: Policajti obvinili zo zločinu krádeže 29-ročného Martinčana

Našli sme nôž a genitálie; všetci traja obvinení sú v policajnej väzbe,“ vyhlásil Kabdule s tým, že vyšetrovanie prípadu prebieha. Polícia nezverejnila totožnosť ženy ani prenasledovateľa.Médiá informovali, že zranený muž podstúpil operáciu na záchranu života.

„Muž sa teraz nachádza v stabilizovanom stave a zotavuje sa v nemocnici, ale jeho rodina je v šoku,“ dodal Kabdule.V roku 2017 iná Indka odrezala mužovi penis, keď sa ju pokúsil znásilniť v jej dome v juhoindickom štáte Kérala.

India je známa pochmúrnymi prípadmi sexuálneho násilia. V roku 2016 tam každý deň došlo v priemere k vyše 100 znásilneniam, ako vyplýva z najaktuálnejších oficiálnych údajov.

Môže vás zaujímať

Pri lesných požiaroch v Kalifornii zomreli traja ľudia