Jednou vetou

Polícia vyšetruje vlámanie do McCartneyho domu v Londýne

Paul McCartney

Foto: Twitter

Londýnska Metropolitná polícia vyšetruje vlámanie sa do domu britského rockového hudobníka Paula McCartneyho v britskej metropole. Informovala o tom v piatok spravodajská stanica Sky News.

Zlodeji sa zamerali na nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza vo štvrti St John’s Wood, 7. decembra približne o 18.20 h miestneho času. Policajti hudobníkovo sídlo preskúmali a objavili na mieste stopy násilného vniknutia.

V súvislosti s vlámaním nedošlo zatiaľ k žiadnym zatknutiam.

Scotland Yard nezverejnil, či sa 76-ročný McCartney alebo jeho manželka Nancy Shevellová nachádzali v danom čase doma. Incident sa stal niekoľko dní predtým, ako ex-Beatle v stredu koncertoval v rodnom Liverpoole.

Polícia preveruje, či mal útočník zo Štrasburgu komplicov

Veterán hudobnej scény zahral 38 piesní v rámci svojho svetového turné Freshen Up, ktorého európska časť sa skončí v nedeľu v Londýne a pokračovať bude na budúci rok v Južnej Amerike a Spojených štátoch.

V decembri 1999 prenikol do domu ďalšieho ex-Beatla Georgea Harrisona v grófstve Oxfordshire narušiteľ a pobodal ho na hrudi. Bývalý gitarista skupiny The Beatles zomrel v novembri 2001 ako 58-ročný na rakovinu.

Môže vás zaujímať

Pri lesných požiaroch v Kalifornii zomreli traja ľudia