Jednou vetou

Pozrite sa na hotel, kde sa stretnú Kim a Donald. Tu ich nebude nič vyrušovať!

Severokórejský vodca Kim Čong Un a prezident USA Donald Trump

fotokoláž MIPS/hlavne.sk, instagram

Nebude to Bangkok, Oslo, Helsinki, Ženeva, Varšava ani Ulanbátar, Štokholm, či dokonca Praha, ktorá bola vraj tiež v hre. Už o pár dní sa uskutoční historické stretnutie lídrov USA a KĽDR. Summit Trump - Kim sa uskutoční v Singapure na ostrove Sentosa 12. júna. Pozrite sa, ako vyzerá hotel, ktorý bude hostiť delegácie. Viete, koľko tam stojí ubytovanie na jednu noc?

V noci o 3. hodine nášho času sa to stane. Je definitívne rozhodnuté už niekoľko dní, kde sa uskutoční toľko očakávané stretnutie prezidentov USA a KĽDR. Miestom singapurského summitu prezidenta Spojených štátov bude hotel Capella na ostrove Sentosa. Ďakujeme našim skvelým singapurským hostiteľom za ich pohostinnosť,“ uviedla pred pár dňami na Twitteri hovorkyňa Bieleho domu Sarah Sandersová.

Kim Čong-un pricestoval do Singapuru na summit s Trumpom

Vzdušný priestor bude uzatvorený, všade bude množstvo vojakov a policajtov, ktorí sa postarajú o maximálnu bezpečnosť počas stretnutia lídrov. Tento víkend sa na ostrove dokončujú posledné detaily a prípravy na historické stretnutie.

Historické stretnutie. Summit Trump, Kim v Singapure

Hotel, v ktorom sa stretnú severokórejský vodca s americkým prezidentom, je niečo ako raj na zemi. Luxusný hotel oplýva súkromnými plážami, veľkou záhradou, prepychovým vybavením izieb, obrovským wellnessom, vyberanou kuchyňou s prvotriednymi surovinami na svete.

VIDEO: Putin vo Viedni – na tomto sa vozil po meste?

Cena za noc pre jednu osobu vychádza v tomto rezorte okolo 580 eur. Pozrite sa bližšie, aký luxus si budú delegácie USA a KĽDR užívať.

Verná ochranka beží s diktátorom na obed, len sa na to pozrite

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Môže vás zaujímať

Pri lesných požiaroch v Kalifornii zomreli traja ľudia