Jednou vetou

Thajská polícia objavila telá britského milionára a jeho manželky

Thajsko - ilustračné foto

pixabay

Thajská polícia objavila v utorok na severe krajiny telá Brita a jeho thajskej manželky pochované na ich pozemku - niekoľko dní po tom, ako bolo nahlásené ich zmiznutie. Informovala o tom agentúra Reuters.

Alan Hogg, 64-ročný podnikateľ na dôchodku, a jeho 61-ročná manželka Nod Suddaen zmizli minulý týždeň z ich domu v thajskej provincii Pchré.

Polícia podľa stanice BBC informovala, že páchatelia muža zastrelili, zatiaľ čo jeho manželku zabili kladivom. V spojitosti s ich smrťou polícia zatkla troch Thajčanov. „Vraždu manželského páru pripravili traja muži. Vo vyšetrovaní pokračujeme, aby sme zistili, kto z nich čo spáchal,“ povedal hovorca zástupcu tamojšej polície.

Turecký súd zamietol žalobu novinára Yücela na vládu

Hovorca britského veľvyslanectva v Bangkoku uviedol, že sú v kontakte s thajskými orgánmi a „rodine tohto britského páru, ktorý v Thajsku prišiel o život, poskytujú podporu“.

Médiá uviedli, že britský milionár Alan Hogg, ktorý pochádzal z Edinburghu, sa do Thajska presťahoval pred niekoľkými rokmi. V provincii Pchré si postavil luxusnú vilu s bazénom a letným domom.

Môže vás zaujímať

FRANCÚZSKO: Muž zastrelil troch ľudí, postrelil aj seba