Jednou vetou

Verná ochranka beží s diktátorom na obed, len sa na to pozrite

Severokórejský vodca Kim Čong-Un sa presúva na obed s mnohopočetnou ochrankou

foto: youtube

Bez ochranky ani na obed! To platí na severokórejského diktátora Kim Čong-Una, ktorému verne slúžia osobní strážcovia 24 hodín. Kým on sa vezie, oni utekajú pri aute. Pozrite sa na tú kondíciu! (video na konci článku)

Po tom, ako dnes prebehli rokovania medzi severo-kórejským diktátorom Kim Čong-Unom na samite s juhokórejským prezidentom Mun Če-inom, bol čas aj na obed.

Odporúčame aj: Táto žena doučuje Miškova?

Na tom by nebolo nič nezvyčajné, keby celú cestu počas presunu limuzíny nebežalo popri nej komando zdatných ochrankárov. Tí neunikli pozornosti médií a celý svet obleteli zábery, na ktorých vidno ich skvelú kondíciu a vernosť „najvyššiemu“.

Čo nové v lesoch? Fajnové veveričky a meškajúce kukučky!

Pri pohľade sa nejednému naskytne otázka, či sa nemali odviezť za odmenu mocní muži a bežať mohol radšej vodca. Nie je žiadnym tajomstvo, že Kim Čong-Un trpí nadváhou a to možno aj preto, že holduje delikatesám a výberovým lahôdkam.

Takto by dopadli voľby koncom apríla

V obľube má vraj švajčiarske syry či francúzske koňaky a pritom Severná Kórea patrí k 34 krajinám, ktoré potrebujú pomoc medzinárodného spoločenstva, aby nasýtili svoje obyvateľstvo. Agentúra OSN odhaduje, že podvýživou a akútnym nedostatkom dôležitých látok v potrave tam trpí asi 2,8 milióna ľudí.

Pozrite si video:

Lídri Severnej a Južnej Kórey sa stretli v demilitarizovanej zóne

 

 

Môže vás zaujímať

Pri lesných požiaroch v Kalifornii zomreli traja ľudia