Jednou vetou

VIDEO: Zábavné knieža. Úsmevný trapas v českom parlamente

Poslanecká Snemovňa Českej republiky

foto: TASR

Českí poslanci sa pri vyslovení dôvery vláde Andreja Babiša aj zabavili. Poslaneckou Snemovňou (PS ČR) zneli fanfáry, počas ktorých mal a zvyčajne vždy prichádza prezident. A čo sa nestalo, najskôr knieža, potom Zeman. Pozrite sa, na čom sa baví internet u našich susedov! (video nižšie v článku)

Ako výletníci – bratia tričku v Izraeli

Bývalý prezidentský kandidát a súper druhého kola prezidentských volieb v roku 2013 Karel Schwarzenberg (80) dnes pobavil svojich kolegov v Poslaneckej Snemovni Českej republiky. V sále začali znieť fanfáry, ktoré vítajú zvyčajne prezidenta. Lenže miesto hlavy štátu pribehlo jeho výsosť knieža Schwarzenberg, ktorý je momentálne poslancom PS ČR za stranu TOP 09.

Exminister Chmel to riadne pokašľal. Komu dokazil oslavu?

Internetom u našich susedov sa šíri video, ktoré všetkých mimoriadne zabáva. Minimálne tak, ako sa smiali v danej chvíli aj prítomní poslanci v Prahe. Pán poslanec chcel evidentne rýchlo zaujať svoje miesto na sedenie, ale stihol sa „preštrikovať“ pred prezidenta, čím však pobavil všetkých prítomných. Niektorí ho vítali okrem úsmevu aj s potleskom, avšak v zápätí prichádzajúcemu prezidentovi Milošovi Zemanovi (73) tlieskal už len málokto.

Dlho sa na svojom mieste neohrial a podľa záberov sa rozhodol sálu po príchode hlavy štátu opustiť. Kam mal namierené a prečo, nie je známe.

Vtipný zmätok v Českej televízii. Politika poslali kade ľahšie…

Pozrite si video:

Môže vás zaujímať

VATIKÁN: Pápež František vyzval na ukončenie vojny v Líbyi