Jednou vetou

Vtipný zmätok v Českej televízii – ľudia by politikov najradšej…

Predseda ČSSD Jan Hamáček

foto: facebook

Živé prenosy v televízii prinášajú občas nezvyčajné situácie. Čaro nechceného na vlastnej koži zažil nedávno štáb verejnoprávnej ČT, ktorá pripravovala priamy vstup do vysielania s predsedom ČSSD Janom Hamáčkom (39). Ten mal informovať o vývoji koaličných rozhovorov a zostavovaní vlády s hnutím ANO Andreja Babiša (63). Prípravy na prenos narušil miestny obyvateľ, ktorému prekážalo... To musíte vidieť, čo sa stalo. Pozrite si úsmevné video:

V susednom Česku sa neustále vyjednáva o novej vláde. Premiér Andrej Babiš (ANO) by ju podľa posledných informácií mal zostaviť s Českou sociálnou demokraciou (ČSSD) na čele s Janom Hamáčkom. Ten sa pred pár dňami dostal na svojej chalupe v Stredočeskom kraji do veľmi zaujímavej situácie.

Zobudili suseda?

Spravodajská ČT 24 s ním pripravovala do živého vysielania krátky rozhovor o zostavovaní novej vlády. Nakoľko bol večer, na ulici tma, štáb si potreboval miesto pred domom náležite osvetliť.

ČSSD začne v pondelok v referende rozhodovať o vstupe do vlády s ANO

To sa v neskorých večerných hodinách nepozdávalo susedovi J. Hamáčka, ktorý celý štáb aj samotného politika posielal kade ľahšie… Len pár minút pred priamym prenosom musel šéf českých socialistov osobne hasiť celú situáciu. Ako to dopadlo? Pozrite si video nižšie:

(upozornenie – obsahuje nevhodné výrazy)

 

Dom v obci Oskořínek, pri ktorom sa odohral incident so susedom J. Hamáčka

Jan Hamáček nebol účastníkom vtipného videa po prvý raz. Predčasom mal ako predseda Poslaneckej snemovne ČR viesť schôdzu, na ktorej pôsobil „mierne unavený“ a novinári vtedy špekulovali, čo sa pod jeho stav malo podpísať:

Prečítajte si aj: ANO schválilo koaličnú zmluvu s ČSSD

 

Môže vás zaujímať

Pri lesných požiaroch v Kalifornii zomreli traja ľudia