Klasické krídlové dvere potrebujú dostatok miesta, aby ste ich mohli otvoriť. Posuvné dvere miesto na stene či v stene, kde zostanú po otvorení odsunuté. Čo ak tento priestor k dispozícii nemáte? Praktickým riešením môžu byť originálne zhrňovacie dvere. V menšom byte alebo dome či atypických interiéroch dokážu takéto dvere ušetriť veľa centimetrov. Ak stavíte na prevedenie zo skla, priestor naviac opticky zväčšíte.

3 výhody zhrňovacích dverí

  • Minimalizujú priestor potrebný na otváranie.
  • Prispôsobia sa aj atypickým rozmerom.
  • Pri inštalácii nie je potrebná stavebná úprava steny.

V malom interiéri sa počíta každý centimeter

Ak máte menšie bývanie, určite ste už čelili nejednej dileme, ako efektívne zariadiť miestnosti. Možno ste chceli v chodbe umiestniť skriňu alebo v kuchyni pridať poličku na odkladanie, ale zabránilo vám v tom otváranie krídlových dverí.

...

Práve v týchto prípadoch skúste siahnuť po skladacích dverách. V ponuke dnes nájdete kvalitné materiálové prevedenia, ktoré veľmi pekne vyniknú v rôznych architektonických štýloch.

Sklenené zhrňovacie dvere presvetlia aj zväčšia priestor

Dostatok svetla v interiéri je jeden z nosných pilierov zdravého bývania. V menšej miestnosti to môže byť výzva, ktorú sa oplatí zdolať. Jeden zo spôsobov, ako ju efektívne presvetliť, predstavujú lesklé odrazové plochy. Takými môžu byť aj sklenené zhrňovacie dvere, ktoré prepoja dizajn s účelnosťou. Zároveň dokážu priestor opticky zväčšiť.

Zdroj: Posuvné zhrňovacie (skladacie) dvere – Sklofix.sk

Využite zhrňovacie dvere na rozdelenie miestnosti

Zišlo by sa vám občas oddeliť kuchyňu od obývacej časti? Máte jednoizbový byt a potrebujete oddeliť dennú a nočnú zónu? Alebo potrebujete v detskej izbe vytvoriť súkromie pre každé dieťa?

Stavte na skladacie dvere zo skla. Sklenené zhrňovacie dvere vám pomôžu efektívne predeliť priestor podľa vašich potrieb. Vďaka výborným zvukovo izolačným vlastnostiam získate zároveň dostatok súkromia.

Prepojenie interiéru s exteriérom

Čím nahradiť klasické balkónové dvere, aby ste získali viac svetla? Odporúčame kvalitné hliníkové dvere, pomocou ktorých prepojíte obývačku s terasou či balkónom naozaj štýlovo a zároveň prakticky. Hliníkové dvere so sklenenou výplňou vám zabezpečia tepelný aj akustický komfort, čo je pri prepojení interiéru s exteriérom obzvlášť dôležité.

Nedostatok miesta v interiéri? Stavte na inovatívne riešenia, ktoré prepájajú dizajn s účelnosťou. Návrh aj odbornú realizáciu interiérových dverí a prvkov zo skla pre vás zabezpečia profesionáli zo Sklofix-u.

 

Nie je možné komentovať

Mohlo by sa Vám páčiť