Adventný čas má nezameniteľné čaro, no väčšinou je spojený so stresom. Dni zostávajúce do Vianoc sú plné úloh, ktoré treba dokončiť. Vymyslieť a kúpiť originálne vianočné darčeky je obvykle tá najťažšia z nich.

Po náročných prípravách na Vianoce a koniec roka dobre padne oddych. Po studenej a tmavej zime si každý rád vychutná relax na záhrade vyhriatej od prvých lúčov jarného slnka. Darujte svojim blízkym čas a pohodu. Komfortný a variabilný záhradný nábytok je darček, ktorí poteší každého. Máme pre vás aj tip, ako ho „schovať” pod stromček.

...

Obľúbené miesto na oddych počas celého roka

Záhrada ponúka zázemie na nekonečné množstvo aktivít. V lete v nej môžete grilovať, hrať futbal či oddychovať v závesnom hojdacom kresle. V zime stavať s deťmi snehuliaka či hrať guľovačku. Ak máte zimnú záhradu, vianočné posedenie s priateľmi v nej nadobudne nový rozmer.

Príjemné prostredie záhrady dotvára pohodlné záhradné sedenie vhodné na celoročné užívanie.

Moderný ratanový nábytok – štýlový a užitočný darček

Záhradný nábytok z umelého ratanu predstavuje výbornú voľbu do každej záhrady či na terasu. Je prakticky bezúdržbový, má dlhú životnosť a môže byť vonku za každého počasia.

Variabilné záhradné sedenie vyskladané na mieru poteší každého, kto rád oddychuje v záhrade. Nadčasovou čiernou alebo šedou určite nič nepokazíte. Vyhľadávaná je aj tradičná hnedá farba. Jedinečný štýl sedenia vyzdvihnú pohodlné podušky a vankúše.

Záhradné sedenie môžete doplniť o závesné kreslo, ležadlo alebo taburet. Praktický doplnkový kus nábytku, ktorý prepája miesto na sedenie s odkladacím priestorom, je úložný box.

Úložný box je praktickým riešením na odkladanie drobností. Bezpečne ochráni textílie, dekorácie či hry.

Vianočný darček pre celú rodinu

Deti zbožňujú Vianoce. Obdivujú trblietajúce sa svetielka. Potajme vyjedajú chutné koláčiky a netrpezlivo očakávajú, kedy sa objavia darčeky pod stromčekom.

Viete, čo ešte majú všetky deti radi? Hojdanie. Rozžiarte im očká hojdačkou, ktorú môžu využívať po celý rok. Závesné kreslo vynikne ako interiérový doplnok v obývačke, v detskej izbe alebo na verande. Na jar ho jednoducho presuniete do záhrady. Svoju funkciu tak bude plniť celoročne.

Komfortné závesné kreslo pre jedného alebo dvoch si užije celá rodina.

Ako zabaliť záhradný nábytok?

Potrebovali by ste naozaj veľký vianočný stromček a veľa papiera, aby ste záhradné sedenie či úložný box schovali do balíčka. Máme pre vás 3 tipy, ako môžete „zabaliť“ záhradný nábytok:

  • Napíšte alebo nakreslite osobnú darovaciu kartičku.
  • Venujte poukaz na nákup.
  • Buďte kreatívny! Vytvorte zábavnú hru, ktorá pomocou indícií navedie obdarovaného k nového záhradnému nábytku do garáže či záhradného domčeka.

Pomôžte svojim najbližším vytvoriť jedinečný oddychový priestor na záhrade. Darujte im moderný záhradný nábytok. Neváhajte a kontaktujte ešte dnes odborníkov z Ratanea.sk

Zdroj: Pexels.com

Nie je možné komentovať

Mohlo by sa Vám páčiť