Tak, ako je pre človeka a jeho fungovanie v spoločnosti dôležitá adresa a miesto na bývanie, pre firmy sú kľúčovým prvkom na plnohodnotné fungovanie sídla. Ide o miesto, s ktorým je firma zapísaná do Obchodného registra, má potrebné označenie, schránku a miesto, kde môže nielen preberať zásielky, ale tiež v prípade potreby organizovať obchodné rokovania. Klasické kancelárie v drahých nehnuteľnostiach sú však na prevádzku nákladné, preto sa nielen v dobe energetickej krízy rozhoduje čoraz viac podnikateľov pre virtuálne sídlo.

S virtuálnou kanceláriou profituje vaša spoločnosť zo vzhľadu profesionálnej kancelárie bez toho, aby ste si museli kupovať vlastnú. Je to mimoriadne nákladovo efektívne riešenie, a preto veľmi výhodné pre nezávislých podnikateľov z rôznych prostredí.

...

Čo je virtuálna kancelária?

Ako živnostníkovi alebo človeku, ktorý trávi veľkú časť práce pre úspech spoločnosti na cestách a možno aj v zahraničí, nie je vždy výhodné prenajímať si vlastnú kanceláriu. V takomto prípade je často spoločnosť zaregistrovaná na súkromnej adrese, na ktorej vás môžu zákazníci aj obchodní partneri nájsť. Ohrozuje to ale vaše aj súkromie rodiny, navyše, práca z domu môže škodiť vašej  produktivite. Moderná virtuálna kancelária to dokáže zmeniť k lepšiemu!

Získate s ňou a jej polohou prestíž, mnohé výhodné služby, reprezentatívne priestory a ochránite svoje súkromie. To všetko za minimálne mesačné náklady.

Výhody, ktoré vám virtuálne sídlo firmy prinesie

Významnou výhodou registrácie vašej spoločnosti v Obchodnom registri na virtuálnom sídle firmy Bratislava je profesionálnejší vzhľad, ktorý váš podnik bez zbytočných komplikácií a vysokých nákladov získa.

Je to tiež efektívny spôsob, ako oddeliť váš pracovný a súkromný život. Všetka obchodná korešpondencia je posielaná na adresu sídla! So svojimi zákazníkmi a ďalšími obchodnými vzťahmi sa môžete stretnúť v jednej z reprezentatívnych zasadacích miestností.

Aké služby s virtuálnym sídlom získate?

Keď na svoje podnikateľské účely budete využívať adresu virtuálneho sídla, môžete sa tešiť z využívania výhod viacerých služieb.:

  • Získate súhlas zo zriadením sídla na dobrej adrese, ktorá je pre vás vizitkou.
  • Máte označenie v podobe poštovej schránky.
  • Na sídlo je prijímaná pošta, o ktorej ste na akomkoľvek mieste vášho aktuálneho pobytu cez prehľadný a jednoduchý on-line systém informovaní.

Najdôležitejšie však je, že služby virtuálnej kancelárie alebo sídla môžete využiť za veľmi výhodné sumy. K dispozícii máte rôzne balíčky, z ktorých si viete vybrať pre vás ten najlepší a podnikať bez akýchkoľvek obmedzení so sídlom firmy, ktoré má množstvo výhod.

Zdroj obrázka:kenary820/Shutterstock.com

Nie je možné komentovať

Mohlo by sa Vám páčiť