Vôbec sa netreba čudovať vianočným reklamám už v októbri. Koľkí z nás premýšľajú o originálnych vianočných darčekoch celé mesiace dopredu? Ešte to treba efektne zabaliť, pridať čosi milé a osobné, skrátka, je to celá veda. Prečítajte si naše tipy na vianočné darčeky pre ženy, mužov a starých rodičov a zažeňte predvianočnú depresiu.

Darované z lásky na Vianoce

Aby sa druhý darčeku potešil, vôbec nemusí byť drahý. Stačí, ak zahrá obdarovanému na tú správnu strunu. V dobe, keď sa zo šetrenia čímkoľvek stáva fenomén, je to prínosná informácia. Na Vianoce netreba minúť celú výplatu, radšej pomíňajme všetky dobré nápady. Základom je vyvolať tzv. wow efekt.

...

Darovať niečo, čo ten druhý ešte nikdy nevidel, nejedol alebo nepil, alebo práve naopak – venovať blízkym čosi, o čom vieme, že to určite spotrebujú. Fľaša obľúbeného vína, darčeková sada s čajom, sortiment do kuchyne, bylinková zmes do kúpeľa. Darčeková sada nemusí byť zostavená na mieru iba dámam. Aj páni si prídu na svoje. Môžete im podarovať kvalitné mäsové výrobky, liehoviny, no i sladkosti.

Vieme, akí sú páni aktívni v našich komorách, obzvlášť ak sa práve nikto nepozerá… Potešme každého obľúbenou sladkosťou, nápojom či darčekom nejedlého charakteru, no pekne s vkusom! Tradičné slovenské motívy, srdcia, prírodné materiály darujú vášmu darčeku šmrnc a odlíšia ho od ostatných.

Rolničky, rolničky a samé darčeky

Máte v darčekoch pred Vianocami chaos? Najjednoduchšie, ako druhým naplánovať darčeky, je vytvoriť si zoznam s menami osôb, ktoré chcete obdarovať. Či to budú vaši rodičia, starí rodičia, životní partneri, deti, priatelia, kolegovia, zamestnanci, všetci si na zozname zaslúžia svoje miesto, bez ohľadu na to, ako počas roka poslúchali. Sú osoby, pri ktorých sme si okamžite vianočnými darčekmi istí. No potom sú tu tí, ktorí už všetko majú, resp. nevieme, čomu by sa mohli potešiť. Vtedy nastupujú na rad vianočné darčeky, ktoré úzko súvisia so sviatočným obdobím.

Zdroj: https://www.slovenskedarceky.sk/vianocna-darcekova-sada-v-taske-v-modrom/

Univerzálne a praktické darčeky

Kvalitné čaje, slovenský med alebo obľúbená medovina neurazí rodičov, šéfa, babku ani dedka. V elegantnom darčekovom prevedení budú pôsobiť luxusne, aj keď ide o prosté dary, ktoré si ľudia venovali pod vianočný stromček možno aj pred mnohými rokmi. Koľkí nepoznali inú medicínu ako kvalitný med a čaj? Ostaneme verní tradíciám aj my? Venujte priateľovi med a ten si ho pri štedrovečernom stole natrie na vianočné oplátky. Zaiste sa vám bude celý večer čkať.

Či sa rozhodnete venovať neutrálny darčekový kôš plný hodnotných produktov, alebo to pojmete osobnejšie a druhým venujete čosi, čím sa určite trafíte do ich gusta, základ je robiť to s láskou. Keď budete sedieť pri vianočnom stromčeku a nasávať príjemnú atmosféru, spomeňte si na vianočný zázrak a na to, aké je čarovné, že ho môžete sláviť aj tento rok.

 

Zdroj obrázkov: https://unsplash.com/, https://www.slovenskedarceky.sk/

 

Nie je možné komentovať

Mohlo by sa Vám páčiť