Hudobná scéna nevzdáva boj s Covid-19

Livestream hudby umelcov je jedným zo spôsobov, ako sa udržať v povedomí fanúšikov, obohatiť život ľudí i ten svoj za obrazovkami i v období pandémie Covid-19.

...

Online koncerty sú veľmi dobrou alternatívou živej účasti na koncerte. Prostredníctvom obrazoviek sa s vami spoja hviezdy šoubiznisu, ktoré vám spríjemnia deň svojou tvorbou. Momentálne situácia na Slovensku si vyžaduje takéto opatrenia, avšak hudba je liekom na všetko.

I keď situácia skomplikovala životy mnohým osobnostiam z umeleckého prostredia tým, že nemôžu vystupovať live pred svojim publikom a čakať od nich odozvu, Peter Stašák i Meky Žbirka sa rozhodli s týmto problémom popasovať svojim spôsobom. Namiesto live koncertu ste si mohli vypočuť ich tvorbu cez livestream. Vďaka internetu dnes môžete sledovať prakticky čokoľvek.

V živom prenose sa zo svojho domáceho prostredia o svoje hity podelil Peter Stašák i Miroslav Žbirka. Pomocou improvizovaného, ale o to vrúcnejšieho prejavu ste mali možnosť sledovať hudobný program legiend hudobnej scény. Na internete P. Stašáka sledovalo viac ako 30-tisíc fanúšikov a Mekyho viac ako 270-tisíc. Spolu so svojimi kapelami zahrali obľúbené songy v súlade s bezpečnostnými opatreniami.

Nie je možné komentovať

Mohlo by sa Vám páčiť