Kamil Peteraj a jeho nová záľuba

 

...

Kamil Peteraj, známy básnik a textár úspešných hudobných hitov si užíva voľný čas ďalšou tvorivou aktivitou, fotografovaním.

Kamil Peteraj je výraznou osobnosťou vo svete poézie a tvorby textov. V poslednej dobe ho veľmi zaujala fotografia a fotografovanie. Do výberu nového a kvalitného zariadenia investoval nielen svoje peniaze, ale aj čas. Známy scenárista a dramaturg Kamil Peteraj pri fotení relaxuje a vytvára unikátnu zbierku fotografií, ktoré možno uzrú svetlo sveta na niektorej z vernisáži.

Podľa SOZA je Kamil Peteraj bezpochyby ešte nekorunovaným kráľom cien SOZA. Fotografovanie je obľúbenou činnosťou, pri ktorej si môžete všímať detaily a obdivovať krásu, ktorú vidíte a snažíte sa zachytiť foťákom. Pán Peteraj fotoaparát rád prevetrá po centre Bratislavy alebo na rôznych podujatiach. Do svojho nového kúska investoval viac ako 3-tisíc eur.

Kamila Peteraja sme videli pri tejto činnosti. V centre Bratislavy však počasie neprialo a začalo popŕchať. Kamil Peteraj schoval fotoaparát a zašiel do miestneho obchodného centra, kde ho v predajni s elektronikou zaujal práve odohrávaný štvrťfinálový zápas Ruska proti USA.

Nie je možné komentovať

Mohlo by sa Vám páčiť