Máte v úvode nového roka náladu realizovať sa vo svojom vlastnom byte či dome, a chcete tam niečo zmeniť či vylepšiť? Nemusíte na to hneď rekonštruovať či prerábať celú domácnosť. Stačia aj jednoduché veci či maličké zmeny, ktoré však môžu priniesť až nečakane príjemný výsledok. Napríklad také zrkadlá. Niekedy si ich možno ani nevšímame, no ak niečo zmeníme, napríklad si domov kúpime extravagantné zrkadlo, budeme sa možno až čudovať, čo dokáže urobiť s interiérom. Poďme si to bližšie rozobrať.

Osvietenie kuchyne či zväčšenie priestoru

V niektorých bytoch nás trápi niekedy nie úplne šťastná orientácia, keď niektorým miestnostiam chýba pravidelný prísun slnečného svetla. Tušili ste, že práve vďaka zrkadlu môžete osvietiť nejakú miestnosť, ktorá je orientovaná na sever? Ak vám takto chýba denné svetlo v kuchyni, môže práve vhodne orientované zrkadlo zosvetliť tento priestor. Vhodné zrkadlo taktiež dokáže opticky zväčšiť priestor v obývačke či v inej izbe.

...

Nový pohľad na vás samých

Ako sme už spomenuli, môže sa jednať aj o niečo extravagantnejšie. Ak máte chuť skúsiť niečo nové, vyskúšajte extravagantné okrúhle zrkadlá do vašej domácnosti. Môžete vďaka nim získať nový pohľad na vás samých, ak zrkadlo umiestnite na vhodné miesto pred odchodom do práce. Možno si na sebe všimnete niečo iné či nové, možno vám práve odraz v zrkadlo dopraje inšpiráciu, čo zmeniť na svojom imidži.

Aj maličké zmeny pomôžu

Ako sme už spomenuli, môže sa jednať o niečo malé. Niekedy stačí aj malé zrkadlo, ktoré dáte na to pravé miesto. Môže to byť povedzme aj malé zrkadlo v kúpeľni či vo vašej vlastnej izbe. Alebo stačí len vymeniť staré zrkadlo v chodbe za nové. Možností je neúrekom, takže sa môžete naplno realizovať a práve touto formou nielen v úvode nového roka skrášliť váš domov.

Zdroj obrázku: Pixel-Shot / Shutterstock.com

Nie je možné komentovať

Mohlo by sa Vám páčiť