Kvalitné kovové regály do garáže, dielne alebo pivnice vám výrazne pomôžu pri udržiavaní poriadku a prehľadu v odložených veciach. E-shop Majster Regál sa špecializuje práve na regálové riešenia, ktoré budú vyhovovať individuálnym potrebám.

Kovové regály do domácnosti

Do domácnosti samozrejme potrebujete iné regály ako do garáže alebo do skladu. Kým na balkón alebo terasu sa hodia klasické kovové regály s drôtenými alebo kovovými policami industriálneho vzhľadu, do obývačky alebo detskej izby asi viac sadnú farebné regály. Zelený, modrý, fialový alebo ružový regál je minimalistický a kvalitný kus nábytku, ktorý pekne zapadne do moderného interiéru.

...

Nosnosť na policu je okolo 80 kg, čo je akurát na uloženie kníh, zakladačov, hračiek a podobne. Kde môžete takýto kovový regál kúpiť? V špecializovanom obchode Majster Regál. Ak potrebujete regál do pivnice alebo do garáže, môžu vám stačiť aj klasické oceľové regály s pozinkovanou povrchovou úpravou a regály s možnosťou pripojenia prídavného modulu.

Kvalitný regál do dielne alebo garáže

Potrebujete regály do dielne alebo garáže? V tomto prípade vám pôjde v prvom rade o praktickosť a funkčnosť. Kovové regály sú oceľové so zinkovou povrchovou úpravou, aby nehrdzaveli. Majster Regál má v ponuke rôzne typy – regály s kovovými, drôtenými policami aj policami z HDF, pričom regály majú rôzne rozmery a nosnosti políc, vybrať si môžete skrutkové aj bezskrutkové s jednoduchou a rýchlou montážou.

Ak chcete svoju dielňu alebo garáž zariadiť čo najefektívnejšie, využite 3D konfiguráciu dostupnú na stránke e-shopu. Stačí zadať, či chcete regálmi vybaviť jednu, dve alebo tri steny, zadať ich dĺžku a získate návrh regálového systému. Hĺbku, počet a materiál políc ako aj farbu konštrukcie si zvolíte podľa svojich potrieb a predstáv.

Zdroj obrázka:www.majster-regal.sk

 

Nie je možné komentovať

Mohlo by sa Vám páčiť