Ak sa chcete dožiť vysokého veku a zachovať si zdravie a vitalitu, mali by ste sa o seba starať. Kľúčom k dosiahnutiu tohto cieľa je zdravý životný štýl, ktorý zahŕňa nielen pozitívne myslenie, ale aj pohyb, spánok, pitný režim a, samozrejme, zdravý, pestrý a vyvážený jedálny lístok.

To znamená, napríklad dopriať si týždenne minimálne 30 druhov rastlinnej vlákniny, teda orechov, semien, zeleniny či ovocia. Tie môžete spracovať rôznym spôsobom, bez námahy. V prípade, že máte k dispozícii tyčový mixér s príslušenstvom. S jeho pomocou rýchlo a pohodlne spracujete aj tvrdé suroviny na požadovanú konzistenciu.

...

Ponorný mixér prinesie do vášho jedálnička pestrosť. Na čo všetko sa dá použiť?

Ponorný mixér je pomocníkom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej kuchyni. Ocenia ho mamy na materskej dovolenke, športovo založení ľudia, milovníci varenia a pečenia a aj všetci tí, pre ktorých je príprava jedla nutnosť. Tyčový mixér Braun MultiQuick disponuje inovatívnymi nadstavcami umožňujúcimi prípravu širokej škály pokrmov.

Ak chcete mať naozaj pestrý jedálniček, s ponorným mixérom splníte tento cieľ ľavou zadnou. Navyše s úsporou času i energie. Máte problém zjesť denne odporúčaných 5 kusov zeleniny a ovocia? V tom prípade si pripravte ovocno-zeleninové smoothie, do ktorého podľa potreby pridáte orechy, semená či bylinky. Alebo si namixujte krémové zeleninové či studené ovocné polievky. S mixovacím nadstavcom to zvládnete hravo.

Tyčový mixér s príslušenstvom oceníte aj pri príprave pesta. Hodí sa, napríklad na dochutenie cestovín. Stačí, keď dáte ingrediencie do nádoby a všetko spolu zmixujete. Na prípravu pesta z medvedieho cesnaku potrebujete čerstvý medvedí cesnak, orechy podľa chuti, soľ, citrón, koreniny a olivový olej. Po zmixovaní pesto skladujte v chladničke.

Pestrosť do vášho jedálneho lístka prinesú aj zeleninové verzie pyré. Pyré z hrášku, mrkvy či brokolice vytvoríte s pomocou nadstavca na pyré v priebehu niekoľkých minút bez zafŕkania obkladačiek či sporáka. Aj palacinky či iné sladké dobroty sa dajú zhotoviť zdravo a chutne. So šľahacou metlou získate nadýchané cesto, ktoré je nositeľom jedinečnej chuti i vzhľadu. .

Krájač na kocky urobí zo zeleninových šalátov pastvu pre oči, pretože všetky kúsky majú rozmery 9 mm a hrajú farbami od výmyslu sveta. Samozrejme v prípade, že použijete pestrú škálu zeleniny, napríklad cviklu, paradajky, papriku, hrášok či mrkvu.

S tyčovým mixérom je varenie rýchle a pohodlné

Systém Braun MultiQuick tvoria ponorné mixéry s rôznou úrovňou výkonu, technológií, inovácie i príslušenstva. Najvýkonnejším z nich je tyčový mixér Braun MultiQuick 9. Ak hľadáte spôsob, ako maximálne urýchliť prípravu pokrmov so značkou dávkou pohodlia, tento variant je tým pravým.

Tyčový mixér disponuje 1200 wattovým motorom a technológiou ActiveBlade, čiže má o 60 percent vyšší výkon. K dispozícii máte až 17 inovatívnych nadstavcov, ktoré si volíte podľa svojich potrieb a preferencií. V ponuke sa nachádza, napríklad ponorná mixovacia noha, sekací nadstavec, krájač na kocky, food procesor, šľahacia metla a mnohé ďalšie.

Tri rýchlostné režimy výkonu ovplyvňujú nielen konečný výsledok a čas prípravy, ale aj komfort pri varení. Ponorný mixér rozmixuje aj najtvrdšie suroviny pri vysokej rýchlosti. Výkon ovládate intuitívne vďaka SmartSpeed technológii. To znamená, čím viac zatlačíte na tlačidlo, tým je výkon vyšší.

Ponorný mixér dokáže spracovať aj veľké kusy surovín, čo tiež šetrí čas a energiu. Komfortná a rýchla je aj výmena nadstavcov. Upratovanie po varení zjednoduší technológia SplashControl, ktorá zabraňuje špliechaniu surovín pri mixovaní.

Nie je možné komentovať

Mohlo by sa Vám páčiť