Jednou vetou

Všetkých ťahala za nos. Alena Zsuzsová vábila svoje obete na cudzie fotografie!

Alena Zsuzsová posielala falošné fotografie, na ktorých v skutočnosti nebola

autorská koláž hlavne.sk, Instagram, TV markíza

Šokujúce zistenie! Alena Zsuzsová vlastne nemusí vôbec dobre vyzerať. Pravdepodobne nebude až taká atraktívna a pekná žena, ako ju poznáme z medializovaných konverzácií s vplyvnými mužmi. Fotografie, ktoré podľa screenshotov v jej mobile a počítači posielala politikom, totiž vôbec neboli jej. Otázka je, koľkokrát a či vôbec sa s mužmi, s ktorými si písala aj naozaj stretla. Vieme komu fotografie v skutočnosti patrili a za koho sa vydávala. Prečo namiesto seba posielala fotografie cudzích žien?

Danko stále zvažuje kandidatúru na prezidenta. Zastavia ho odkazy z parlamentu?

Skutočná Alena Zsuzsová počas policajného zatýkania | foto: TASR

Pustia Kočnera na pohreb otca?

Fotografie v mobile a počítači, ktoré policajti našli u Aleny Zsuzsovej, obvinenej z objednania vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice, neboli jej vlastné fotky. Dokonca na cudzie fotografie použila kvôli lepšiemu efektu skrášľujúce aplikácie. Vďaka ním si dnes zmeníte farbu vlasov či veľkosť očí, zredukujete vrásky ako po plastike a podobné vylepšenia. Ona si však veľa práce s tým nedala a vykradla profily krásnych žien na internete.

Aj nevidiaci už môžu precítiť emócie blízkych naplno. Huawei predstavuje aplikáciu Facing Emotions

Zsuzsová pravdepodobne rovno stiahla z internetu fotky modeliek, ktoré sú verejne dostupné najmä na instagrame a tie takpovediac, amatérsky upravila. Opýtali sme sa súdnej znalkyne v odbore psychológia, Magdy Krasulovej, čo Alenu Zsuzsovú mohlo motivovať k tomu, že namiesto seba posielala fotografie cudzích žien. Podľa odborníčky to, čo je pre jedného nepredstaviteľné, je pre iného bežná vec.

Reč tela Maroša Šefčoviča. Čo sa mu nepodarilo skryť?

„Často ide v takýchto prípadoch o zištné dôvody, že vydávanie sa za niekoho iného mi prináša odmenu, zisk. A to nielen materiálnu. Odmenou totiž môže byť aj pozitívna reakcia okolia, pochvala – ako dobre vyzerám a  nielen to, ide až o akúsi manipuláciu s inými. Pretože sa k nám zrazu správajú napríklad ako ku krásnej bytosti, túžia po nás… stávame sa zaujímavými a atraktívnejšími pre iných,“ vysvetľuje M.Krasulová.

Podľa čoho Zsuzsová vyberala svoje budúce obete?

Pri Alene Zsuzsovej existuje ale vážne podozrenie, že pracovala ako súčasť zločineckej skupiny a nevypisovala si s vplyvnými ľuďmi len tak z dôvodu vlastného potešenia. Jej konverzácie mali slúžiť možno až na potenciálne vydieranie politikov, čo je momentálne v štádiu vyšetrovania. „Aj v takomto prípade ale nemôže tieto komunikácie dlhodobo robiť človek, ktorý nemá poruchu osobnosti. Nezvládol by to. Naopak, človek s duševnou poruchou podá v tomto smere lepší výkon a nebude sa z toho v noci budiť,“ objasnila súdna znalkyňa M. Krasulová pre hlavne.sk.

Bratislave hrozí obrovský kolaps. Na tieto cesty radšej zabudnite

Tu sú fotografie modeliek, ktoré Alena Zsuzsová natvrdo používala pri zvádzaní namiesto vlastných fotiek.

Vľavo originál modelka Alexandra Evglevskaya a vpravo upravená fotografia od Aleny Zsuzsovej | Foto: Instagram, TV Markíza
Vľavo originál modelka Alina Goc a vpravo upravená fotografia od Aleny Zsuzsovej | Foto: Instagram, TV Markíza
Originál Ashley Greene (hore) a dole upravená fotografia od Aleny Zsuzsovej | Foto: Instagram, TV Markíza
Vľavo Volkonskaya Reshetova a vpravo upravená fotografia od Aleny Zsuzsovej | Foto: Instagram, TV Markíza
Alena Zsuzsová (vpravo) si vyberala najmä modelky, ktoré sa dajú na internete ľahko nájsť | Foto: Instagram, TV Markíza

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky