O Alene Zsuzsovej sa zmienili média už niekoľkokrát v súvislostí s tým, že zrejme posielala falošné fotky, na ktorých v skutočnosti ani vyfotografovaná nebola! Prečo to robila a za kým skrývala svoju skutočnosť?

Toto šokujúce zistenie, že A. Zsuzsová vyzerá naživo úplne inak ako na fotografiách, ktoré rozosielala politikom, aby ich vábila. Išlo o tzv. screenshoty pomocou mobilného telefónu a počítača, ktoré si upravila podľa ľubovôle, aby sa zatraktívnila. Ostáva otázne, či sa aj s mužmi, ktorým posielala tieto úpravy aj stretávala.
Tieto fotografie boli nájdené policajtami pri vyšetrovaní objednávky vraždy novinára J. Kuciaka a jeho snúbenice M. Kušnírovej. Nie je novinkou, že sú na svete rôzne aplikácie, kde si pomocou rôznych filtrov a úprav môžete pozmeniť svoju vlastnú identitu vyhladením vrások, zmenou farby očí či vlasov. Toto využila aj A. Zsuzsová.
Zsuzsová použila fotografie známych či menej známych modeliek, ako Alina Goc, Alexandra Evglevskaya, Ashlee Greene či Volkonskaya Reshetova a amatérskymi postupmi ich aj upravila. Chcela získať na popularite, pozitívnej odozve okolia alebo tým zvýšiť svoje materiálne zabezpečenie? S vážnou tvárou môžeme len konštatovať, že v tom videla aj iný zmysel, ako napr. spoluprácu so zločincami či možnosť vydierania príp. záujemcov o jej osobu.

Nie je možné komentovať

Mohlo by sa Vám páčiť