Jednou vetou

Krištúfková zostala na ocot

Poslankyni Petre Krištúfkovej to so Sebökom vydržalo iba krátko

autorská koláž hlavne.sk, instagram

Bude už najznámejšia mafiánska vdova, milenka mnohých vplyvných mužov podsvetia Petra Krištúfková navždy sama? Jej bývalý priateľ má totiž za ňu náhradu. Mladú modelku!

Pridajte sa k nám na facebooku – viac informácií nájdete TU

Dnes sedí v parlamente, má poslanecký mandát a venuje sa sociálnej a rodinnej politike. Do politiky jej zabezpečil vstupenku bývalý milenec a otec jej dcéry Boris Kollár. Tomu sa podaril v posledných voľbách husársky kúsok. Z vymetača večierkov, podnikateľa s pochybnými kontaktmi na Juraja Ondrejčáka či Petra Steinhübela sa stal lídrom politickej strany.

Svoju bývalú priateľku Petru Krištúfkovú si po úspešných voľbách zobral so sebou do Národnej rady. Najznámejšia milenka rôznych mafiánov, ktorá sa začala prebíjať životom už veľmi skoro, dnes predkladá návrhy zákonov.

Kávička, polievočka alebo len cigaretka. Takto obedujú naši poslanci

So zavraždeným mafiánom Robertom Diničom má staršiu dcéru Vanessu. Po jeho smrti však nebola dlho sama. Začala sa objavovať po boku ďalšieho obávaného kriminálnika Petra Havašiho, ktorý šéfoval konkurenčnej skupine Sýkorovcov. Istý čas sa kamarátila aj s Piťom, Jurajom Ondrejčákom.

Video: Krištúfková na mieste činu zavraždeného mafiánskeho milenca Havašiho

Mediálne sa však preslávila až po boku multiotecka Borisa Kollára. Výrokom – radšej budem sedieť smutná v Mercedese ako veselá v autobuse sa zapísala do biblie všetkých zlatokopiek. Čierna vdova, ako Krištúfovú v podsvetí prezývali sa s Kollárom rozišla údajne kvôli jeho mnohopočetným milenkám. Zdalo sa, že šťastie našla po záletnom Kollárovi vedľa bratislavského podnikateľa Tomáša Seböka. S tým sa dala dokopy pred tromi rokmi, ale páru to dlho nevydržalo. Sebök sa s poslankyňou vraj rozišiel cez sms správu a na svoju bývalú už definitívne zabudol.

Na pripomenutie Tomáš Sebök na čas “zdedil“ po Kollárovi aj Lindu Rezešovú a Martinu Štofaníkovú.

Pýtame sme sa politikov na ich nízke výkony. Tí sa teda vykrúcajú!

Poslankyni Petre Krištúfkovej to so Sebökom vydržalo iba krátko. Podnikateľovi sa zunovala a mal iniciovať rozchod. Petra si vraj musela zbaliť z jeho apartmánu svoje aj dcérine veci. Pobrala sa späť do svojho bytu, ktorý má v Bratislavskej mestskej časti Ružinov. Po boku nemá aktuálne žiadneho partnera, zato jej ex Sebök sa už vraj dávno zahľadel do inej. Vídať ho po boku mladej modelky a návrhárky Klementíny Tomrecaj.

Manželka starostu Dúbravky Zaťovičová si poriadne zavarila: Preverujú jej dochádzku, podozrivá má byť aj jej PNka

S jej menom dokonca spojil aj svoj biznis. Len nedávno si totiž otvoril vinotéku v srdci hlavného mesta a Klementíne zveril do rúk svojich zamestnancov. Pre nich potreboval biznismen rovnošatu, ktorú dal navrhnúť práve mladej Klementíne. Návrhárka stavila na čiernu s drobným, zato extravagantným sprejerským detailom: „Áno, košele nám robila Klem,“ potvrdil čašník vo vinotéke.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Chcete dostávať od nás pravidelne novinky? Prihláste sa na bezplatný Newsletter a tie najlepšie články za posledný týždeň budú chodiť priamo na Váš e-mail

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky