Peter Nagy, známy spevák a textár, producent, hudobník a skladateľ nahral a vydal nový album so svojimi známymi hitmi pod názvom Piano 2. Na albume sa nachádza celkovo 13 piesní, ktoré sú sprevádzané sláčikovým kvartetom a klavírom. Spevák podotkol, že plánuje aj česko-slovenské turné!

Na albume vás prekvapí nielen jednoduchý, ale pritom výrazný booklet, ale i krásne spracovanie piesní, ktoré vyniknú vďaka elegantným hudobným nástrojom. Nájdete tu aj novinku Láska, smrť, sloboda. Akustické prevedenie hudby zanechá vo vás blažený pocit a uvedomenie si sily slova a hudby. S Petrom spolupracoval aj vynikajúci klavirista Pavol Bartovic a prvý huslista a šéf kvarteta Milan Adamec.

...

Vydarený album Pianko 2 nadväzuje na predošlý s rovnomenným názvom, teda Pianko, kde hity ako napríklad Kristínka iba spí, S nohami na stole, či Vianoce, Vianoce sú trasformované spolu s režisérom Igorom Barom do nežnejšej podoby. Spolu s ďalšími hudobníkmi M. Socháňom (druhé husle), J. Bolebruchovou (viola) a J. Pospíšilom (violončelo) dotvárajú celý album. Album Pianko 2 obsahuje 13 piesní aj preto, lebo je to Petrovo šťastné číslo. Práve 13. pieseň, je tá nová, ktorá ako aj iné hity určite nesklame.

Keďže Peter Nagy nedávno dovŕšil svoje 60-te narodeniny a 35-te na hudobnej scéne, patrilo by sa ich poriadne osláviť. Ako inak, keď nie práve tým, čo má Peter Nagy najradšej. Koncertom! Výročné česko-slovenské turné Peter Nagy 60 CZ/SK Tour začína už 2. októbra v Nitre, pokračuje v Košiciach, Žiline, Bratislave a končí v Čechách. Môžete sa tešiť na množstvo noviniek, ako i na dojemné a nezabudnuteľné okamihy.

 

 

 

Nie je možné komentovať

Mohlo by sa Vám páčiť